Follow the Sun

Slovenský surf house v Maroku

Follow The Sun založili traja košičania, s víziou vytvoriť hlavne pre slovákov a čechov miesto v Maroku, kde by mali pocit bezpečia a domova, a našli služby rovnakého štandardu ako v Európe.

Dom sa nachádza v blízkosti významného letoviska Agadir, v dedine Tamawanza, vzdialenej 20 km od letiska smerom na sever. Táto oblasť je vo svete známa ako raj surferov, oceán ponúka neobmedzené možnosti pre začiatočníkov, ale aj pokročilých. Pre ostatných môže byť len príjemným oddychom vo večne slnečnej Afrike. Dom sa nachádza 5 minút od pláže Bannana beach, ale celé pobrežie lemujú desiatky pláží a miest na surfovanie.

Hostel disponuje 4 súkromnými izbami a 2 zdieľanými izbami, pre 4 a 5 osôb, s celkovou kapacitou 17 osôb. Sociálne zariadenia sú spoločné. Kuchyňa je súkromná a hosťom nie je k dispozícii. Dominantou domu je nádherná slnečná terasa, ktorá ponúka nezabudnuteľný výhľad na oceán aj okolité hory.

Follow the Sun ponúka okrem ubytovania, aj rozmanité služby spojené so surfovaním /surf balíčky, požičiavanie športového vybavenia, zábezpeka inštruktora, transfer na pláž/, stravovacie služby /raňajky, obedy, večere/ transfer z letiska, organizovanie výletov do okolia, a iné doplnkové služby.

www.facebook.com/followthesun.surf
www.instagram.com/followthesun.surf
www.followthesun.surf