Nike US Open of Surfing & Rip Curl Cup Padang Padang 2011

Tento týždeň sa konajú dve z najzaujímavejších surfových podujatí planéty. V prípade že nieste niekde pri mori a neužívate si leto, môžete sa aspoň inšpirovať sledovaním profíkov online.

Nike US Open of Surfing 2011

Najväčší festival surfingu na svete láka každoročne pol milióna návštevníkov. Okrem 6star ASP Prime contestu v surfingu je na pláži v Surf City USA ako prezývaju Kalifornský Huntington Beach postavený mega skatepark kde sa koná súťaž v BMX a skateboardingu ako aj pódium kde vystúpia okrem iných aj MGMT a Jimmy Eat World.
Tento ročník ponúka asi najlepšiu účasť svetových top surferov za posledné roky. Nechýba ani Kelly Slater, Joel Parkinson, Mick Fanning či obľúbenný local boy Dane Reynolds ktorý sa vracia po vyše pol ročnom zranení na súťaže svetovej triedy. Aj napriek tomu že vlny sú momentálne v Kalifornii mizerné, je sa na čo pozerať a všetko môžete sledovať online na live webcaste:
http://www.usopenofsurfing.com/live-surf-low.cfm

Rip Curl Cup Padang Padang 2011

Ak vás nebaví sledovanie komerčných multimiliónových podujatí ako je US Open a máte radi skôr čisté surfovanie a poriadne barely, určite sledujte The Ultimate Tuberiding Contest ktorý sa má v nasledujúcich dňoch konať na Bali.
Súťaž sa koná len ak sú na ňu ideálne podmienky a dostane sa do nej iba 15 najlepších tube riderov na svete a 15 najlepších locals z Bali. Dnes prebehli trials a expression session, a pravdepodobne zajtra vypukne hlavný contest.
It’s on when it’s on!
http://live.ripcurl.com/index.php?padang11

Jeden komentár k článku Nike US Open of Surfing & Rip Curl Cup Padang Padang 2011

Diskusia je zamknutá.